Contact Info

Yeşilçemen Sokak, No: 12/219 Polat Towers Fulya/Dikilitaş İSTANBUL

info@raddarbilisim.com.tr

+90 532 712 1923

İnternete internet olmadan da bağlanmak ister misiniz? Son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan, internet gereksinimi duymayan, milyonlarca veriyi yönetebilen, verileri güvenli bir şekilde depolayan, kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hâkimiyet sağlayan, iş gücünü en aza indiren, analiz ve raporlama kolaylığı sağlayan, kapalı devre olarak çalışan ve web tabanlı yazılım uygulamalarından daha hızlı ve seri olan yazılım geliştirme uygulama türüdür. SQL, Adobe Air, Delphi, C ve Java gibi teknolojilerin kullanıldığı masaüstü uygulama geliştirme, firmalara ve kişilere özel bir şekilde tasarlanabiliyor.

Web tabanlı uygulamalar bize ne kazandırır? Bunun en öncelikli ve net cevabı bağımsız platform yapısıdır.

Başta işletim sisteminden bağımsız çalışmak size ve firmanıza büyük avantajlar sağlar. Ayrıca kullanıcılara Mac, Linux., PC kullanıcısı olarak değil de tümünü bir arada değerlendirebileceğiniz browser kullanıcısı olarak yaklaşmanızı sağlar. Böylece uygulamanızı istemeniz halinde tarayıcısı olan herhangi bir cihaza sahip herkes kullanabilir. Ayrıca kullanıcıların programı kullanabilmesi için bir CD veya program kurması gerekmez. Yazılım yükseltmeye veya yama takibine vakit harcamazsınız. Güvenlik sorunlarını ve teknik detayları düşünmeniz gerekmez. Bunlar yazılım sağlayıcınız tarafından hazırlanarak gerek anında gerekse belli periyodlarla size sunulacaktır. Günümüz mobil teknolojisinin geldiği noktayı ve mobil cihazlar üzerine kurulmuş olan browserların kapasitesini düşünürsek; herhangi bir ortamdan, her şart altında, çok az bir maliyetle işlerinizi yönetebilirsiniz. Bilgilerime ne zaman nereden ulaşabilirim sorununuz olmaz. Evde, işte, arabada, otelde… Kısaca bir web bağlantısı ve cihazınızın olduğu her yerde… Her sektör için, hedeflenen çözümlere yönelik özel web tabanlı uygulama geliştirme hizmetlerimizden siz de faydalanın.

Siteniz isteğinize bağlı olarak cep telefonu ve tablet cihazlar tarafından da uygun şekilde görüntülenebilecek altyapıda hazırlanabileceği gibi responsive web tasarımı da uygulanarak web sitenizin her cihaza uygun olarak tasarımını güncelleyerek her cihazda daha uygun kullanım sunabilecektir. Responsive web tasarımı ile her geçen gün kullanımı artan mobil kullanıcılar içinde en uygun şekilde gösterim sağlanmakta, e-ticaret sitelerinde tablet ya da cep telefonu üzerinden rahatlıkla alışveriş imkânı sağlanabilmektedir. Web sitesi içeriğinizin yönetimi ve profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimiz için web sitesi editörlük hizmeti sağlamaktayız.